Letnia Giełda Winyli X Record Store Day

Lokalizacja

Roofa Galeria Turzyn
ul. Bohaterów Warszawy 42
70-342 Szczecin
11:00 - 17:00
sob. 17 lipca

Letnia Giełda Winyli X Record Store Day

Letnia giełda płyt winylowych w GH Turzyn!

Nadchodzi wielki dzień dla miłośników płyt winylowych! 17 lipca na całym świecie obchodzony jest Record Store Day. Z tej okazji Galeria Handlowa Turzyn zamienia się w letnią giełdę „czarnego złota”. Czekają nie lada okazje i prawdziwe perły, które ozdobią każdą kolekcję!

Przypadający w najbliższą sobotę – 17 lipca Record Store Day to obchodzone na całym świecie święto niezależnych sklepów muzycznych, a co tym idzie – niszowych wytwórni. W ten dzień sprzedawcy, fani i artyści spotykają się, aby świętować przy dźwiękach gramofonowych płyt, których nie da się zastąpić niczym innym…
Z okazji Record Store Day w Galerii Handlowej Turzyn odbywać się będzie letnia giełda płyt winylowych. Zapewniamy, że każdy miłośnik muzyki znajdzie tu coś dla siebie. Wystawcy zaoferują niezwykle szerokie zbiory przeróżnych gatunków muzycznych – od muzyki klasycznej, przez jazz, soul, funky, rock, po współczesne brzmienia elektroniczne. Być może uda znaleźć się prawdziwe perły w postaci bootlegów czy płyt wydanych właśnie z okazji Record Store Day.

Giełda odbędzie się w sobotę 17 lipca w godzinach: 10.00 – 17.00 na Roofie Galerii Turzyn. Przez cały zza gramofonów będą nam towarzyszyli znani szczecińscy DJe.
Zapraszamy. Wstęp wolny.

Uprzejmie informujemy, że Giełda odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Jednocześnie przypominamy, że w całej Galerii obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa maseczką, dystans społeczny, dezynfekcja rąk lub zakupy w jednorazowych rękawiczkach oraz limit osób w sklepach. Otwarte są wszystkie sklepy i punkty usługowe, a do 29 maja gastronomia pracuje w formule „na wynos” i „na dowóz”. Centrum otwarte jest w godzinach 9.00 – 21.00.

Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.