Premiera płyty AC Records MAP Krzesimir Dębski Grooveoberek

Lokalizacja

Galeria Sztuki Muzycznej i Obrazu
Rynek 1
41-500 Chorzów
20:00 - 23:00
pią. 25 października

Premiera płyty AC Records MAP Krzesimir Dębski Grooveoberek

Zapraszamy na niezwykły wieczór płytowy z wydawnictwem winylowym AC Records https://acrecords.pl/ (nominowanym do Best Audiophile Recording w ramach International Hifi Press) w ramach Vinyl Festival pod patronatem Psychosonda.

Album jest efektem współpracy czołowych twórców polskiej (i nie tylko) sceny jazzowej- Krzesimira Dębskiego, Marcina Wądołowskiego, Piotra Lemańczyka oraz Adama Czerwińskiego. Niewątpliwym atutem płyty jest jej różnorodność gatunkowa oraz stylistyczna, dzięki której album stanowi unikatowe połączenie tradycyjnej kultury muzycznej ze współczesną wizją jazzu.

Materiał nagraniowy został zarejestrowany w grudniu 2018 roku w gdańskim Custom 34 Sudio przy wsparciu Piotra Łukaszewskiego. Z kolei mastering jest dziełem Seana Magee z kultowego Abbey Road Studios. Producentem albumu jest Adam Czerwiński.

Odsłuch płyt odbędzie się na unikatowym, topowym sprzęcie audio z lat 60 i 70 w Galeria Sztuki Muzycznej i Obrazu. Będzie mu towarzyszyło spotkanie z szefem i twórcą ekskluzywnego wydawnictwa Adamem Czerwińskim.

UWAGA! Oferta specjalna na płyty AC Records dla uczestników wydarzenia. Ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy.

Zobacz także

Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.