Warszawa pełna winyli na Targach GUST GUST

Lokalizacja

Praskie Centrum Kultury KONESER
Ząbkowska 27/31
03-736 Warszawa
11:00 - 19:00
nie. 12 maja

Warszawa pełna winyli na Targach GUST GUST

Już w najbliższą niedzielę, 12 maja, zapraszamy Was wszystkich - koneserów fantastycznej muzyki zaklętej w labiryntach winylowych krążków na Targi Gust Gust, jakie odbędą się przez weekend w gościnnych i przestronnych salach Centrum Praskie Koneser, w ramach potężnego i niezwykłego wydarzenia jakim jest Jazz Art Fashion Festival organizowany po raz pierwszy w Warszawie.

Czekały na Was będą wspaniałe i starannie wyselekcjonowane płyty od wystawców i kolekcjonerów z całej Polski. Znajdziecie nas pośród stoisk z niebanalnymi plakatami, meblami dla dorosłych i zabawkami dla dzieci; pośród premierowych pokazów najnowszych kolekcji mody, oraz przeróżnych, zaplanowanych na sobotę i niedzielę warsztatów, spotkań i koncertów.

Wstęp na wydarzenie jest płatny, ale jest to kwota symboliczna zważywszy na to, co na Was czeka po przekroczeniu wrót CPK. O wszystkich szczegółach całego morza pozostałych towarzyszących mu imprez możecie dowiedzieć się już teraz ze stron GUST GUST i Jazz Art Fashion Festival.

Zapraszamy!!!

Zobacz także

Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.