Wielki Antykwariat Warszawski | Elektrownia Powiśle

Lokalizacja

Elektrownia Powiśle
Dobra 42
00-312 Warszawa
11:00 - 18:00
nie. 07 lutego

Wielki Antykwariat Warszawski | Elektrownia Powiśle

Dostojewski za złotówkę? Czemu nie! Hendrix na winylu? Poproszę!
7 lutego, w niedzielę, zapraszamy do Elektrowni Powiśle na Wielki Antykwariat Winyli i Książek. Na kilka godzin zamienimy Elektrownię w magiczne miejsce pełne starych książek i płyt winylowych.

Ze względu na obostrzenia związane z Covid-19 wydarzenie odbędzie się w postaci pop-up store’ów. Stoiska będą oddalone od siebie w bezpiecznej odległości. Wstęp tylko w maseczkach. Na miejscu znajdziecie również płyn do dezynfekcji.
Czym jest Wielki Antykwariat? To wydarzenie organizowane przez Wojtka Kapelko, właściciela sklepu Płyty Gramofonowe, przy wsparciu pomysłodawcy inicjatywy - Bartka Mindewicza. W ramach Wielkiego Antykwariatu jednego dnia w jednym miejscu wystawia się kilkanaście antykwariatów, sklepów winylowych oraz prywatnych wystawców książkowo-płytowych.

Jaki jest tego efekt? Można kupić książki już od złotówki oraz uzupełnić swoją kolekcję winyli nie przecinając przy tym miasta wzdłuż i wszerz szukając okazji. Niezależnie od tego w jakim jest się wieku i jakie ma się zainteresowania - podczas Wielkiego Antykwariatu każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy!
7 lutego 2020
godz. 11-18
Elektrownia Powiśle
Poziom -1
Partnerzy imprezy:
Płyty Gramofonowe
Elektrownia Powiśle

Zobacz także

Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.