Winylobranie #20 - Andrzej Zaucha

Lokalizacja

Płyty Gramofonowe
Ząbkowska 11
03-736 Warszawa
16:00 - 22:00
nie. 30 maja

Winylobranie #20 - Andrzej Zaucha

30 maja, o 16.00 zapraszamy na jubileuszową 20. edycję Winylobrania. Po raz pierwszy nasze spotkanie poświęcamy osobie, której już z nami nie ma, ale jego muzyka ciągle jest wśród nas. Informacja o jego tragicznej śmierć obiegła cały kraj. Jeden z najlepszych polskich wokalistów, saksofonista, perkusista, aktor, kabareciarz i przede wszystkim fantastyczny człowiek - Andrzej Zaucha!

O Panu Andrzeju opowiedzą bliscy przyjaciele - Jerzy Dobrzyński, autor muzyki do takich hitów jak "Byłaś Serca Biciem" czy "Myśmy Byli Sobie Pisani" oraz piosenkarka Danuta Błażejczyk.

Spotkanie poprowadzi Hirek Wrona.

Dzięki uprzejmości restauracji Coś Na Ząbkowskiej, spotykamy się w ogródku, na świeżym powietrzu tuż obok sklepu Płyty Gramofonowe. Dla tych, którzy nie będą mogli przybyć na miejsce szykujemy relację na żywo, którą znajdziecie na plytygramofonowe.pl

Podczas spotkania premierę będzie miała specjalna edycja winyla Byłaś Serca Biciem -The Best of Andrzej Zaucha. Wydany na pięknym niebiesko białym winylu, w ilości 200 sztuk, który będzie mogli zakupić na miejscu.

Piękny plakat wydarzenia wykonał Andrzej Pągowski! Zapraszamy!

Partnerzy spotkania:

Firma Usługowa Fachowiec
Płyty Gramofonowe
Radio Pogoda
Coś na Ząbkowskiej

Strona Psychosonda korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.